Papildbarība suņiem

(1 klientu atsauksmes)

25.00

Black Balance uztura bagātinātāji ir izstrādāti, lai līdzsvarotu zarnu mikrobiomu pēc iespējas tuvāk to dabiskajam stāvoklim, novērstu kunģa problēmas un palīdzētu uzsūkties barības vielām.

Black Balance suņiem iesaka arī vetārsti, Velsas Springerspanielu audzētāja un vetārste Ilze Pētersone no TOTO veterinārās klīnikas un daudzi citi. Uztura bagātinātāji ir pārbaudīti vairākos pētijumos sniedzot lieliskus rezultātus.

SKU: Nav pieejams Kategorijas:

Black Balance suņiem izstrādāts izmantojot raudzētu priežu mizu un bērza čagas ekstraktu, kas bagāts ar polifenoliem, fulvoskābi un humīnskābi (lignosulfonātu). Dabiskajā vidē dzīvnieki tiek nodrošināti ar humusu un fulvoskābēm ar ūdeni un pārtiku, tomēr mājdzīvniekiem ir pieejama tikai tāda barība, kurā šī skābes savienojuma gandrīz pilnībā nav.

Mūsu produkts sastāv no lignofenola, kas iegūts no priežu mizas vai bērza koksnes un papildināts ar Chaga sēni, lai uzlabotu fulvoskābes saturu produktā. No koksnes iegūstam tīrāko lignofenolu, jo tajā uzkrājas lignīns, kas satur visas kokam nepieciešamās vielas, lai tās uzturētu šūnas, pasargājot sevi no brīvajiem radikāļiem, piemēram, saules gamma stariem u.c.

3 svarīgākās produkta īpašības:
1. Uzlabo kuņģa un zarnu mikrobioma darbību;
2. Uzlabo barības vielu uzsūkšanos no kuņģa-zarnu trakta;
3. Izvada no organisma smagos metālus un brīvos radikāļus.

Mūsdienās pieaug izpratne un paplašināti pētījumi par zarnu mikrobioma nozīmi visām slimībām, pat mūsdienu medicīnas tēvam Hipokrātam, kurš jau pirms 2000 gadiem ieteica, ka visas slimības sākas zarnās.

Tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem arvien vairāk parādās zarnu un kuņģa problēmas. Gan prebiotikām, gan probiotikām ir nozīme zarnu darbībā, un Black Balance ir ļoti spēcīga prebiotika, kas veicina labvēlīgo mikrobu vitalitāti.

1 atsauksmes par Papildbarība suņiem

5,0
Based on 1 review
5 zvaigznes
100
100%
4 zvaigznes
0%
3 zvaigznes
0%
2 zvaigznes
0%
1 zvaigzne
0%
  1. Zanda (verificēts lietotājs)

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *