Piemeklē savam mīlulim ērtāko gultu

Piemeklē savam mīlulim ērtāko gultu

Piemeklē savam mīlulim ērtāko gultu

Vai Jums ir jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi

Jāņem vēra, ka gulta par lielu var būt tikai Jūsu mājoklim, bet ne pašam mīlulim, mēs paši to zinām, jo reti kurš no mums ir gulējis “pārāk lielā gultā”. 🙂 
 
Tādēļ jāsāk ar to, ka izvēlaties gultiņai paredzēto vietu savā mājoklī un nomēriet to.
 
Pēc tam noklājiet sedziņu / paladziņu salokot to tādā izmērā kādā esat noskatījis gultiņu un pasauciet savu mīluli uzkāpt / apsēsties / apgulties uz tā un Jums uzreiz radīsies priekšstats vai izmērs der vai nē.
SVARĪGA piebilde izvēloties tieši ekoādas DĪVĀNGULTU:
Noņemiet no katras malas vismaz 10-15cm, lai izprastu reālo guļamo daļu, tas neattiecas uz nevienu citu gultu modeli.
Piemēri:
*Labradora, Rotveilera, VAS šķirnes/izmēra sunim ir jāizvēlas 120x90cm gulta, ne 100x70cm gulta, jo izmēri ir ārējie, ne iekšējie.
* Franču buldoga, Bīgla, Korgija šķirnes/izmēra suņi labi jutīsies 100×70 vai 80×80 izmēru dīvāngultās.

Populārs jautājums, bet atbilde ir nē , nesvīst.

Tās pārvalks ir noņemams ar rāvējslēdzēja palīdzību, taču tas nav nepieciešams, jo ekoādas gultiņas ir visvieglāk kopjamās – tās apslauka ar ūdenī samitrinātu lupatiņu un maliņas izsūc ar putekļu sūcēju.

Piebilde : ķīmiju var lietot, bet tas palielina risku audumam sākt plaisāt / lobīties. 

Jā, vienīgais gultas modelis, kura pārvalks nav noņemams ir pūciņgulta, taču mazo izmēru 70 cm drīkst likt veļas mašīnā un veļas žāvētājā 30 grādu temperatūrā. Savukārt, lielais 100 cm modelis mazgājams tāpat, bet tā milzīgā izmēra dēļ tas darāms ķīmiskajā tīrītavā, jo lielākai daļai cilvēku mājoklī nav pieejamas tik lielas mazgāšanas iekārtas. Mums ir sadarbības ar ķīmisko tīrītavu “Tvaikonis” , kas nozīmē, ka iegādājoties savu lielo pūciņgultu Tu saņemsi kuponu ar 10% atlaidi savas gultiņas pirmajai tīrīšanai. Visi pārējie auduma modeļi ir mazgājami mājas apstākļos, noņemot gultu pārvalku. 

Jā, tas ir iespējams, bet nav tik vienkārši izdarāms, jo izmantojam īpaši izturīgu audumu. Daudzus no mūsu četrkājaino klientu testiem pat esam saņēmuši video formātā un tos var apskatīt mūsu Instagram profilā pie sadaļas DII klienti , kur ir vairāki tūkstoši klientu atsauksmes.

  • Bezmaksas saņemšana – Jaunmārupē (iepriekš saskaņojot laiku 11:00-23:00)
  • Mazie modeļi (pūciņgultas 70 cm) ir nosūtāmi ar Omniva paku skapi = 3,80EUR visā Latvijā, Piegāde kopš izsūtīšanas brīža ir 1-5 darba dienas. 
  • Visi pārējie modeļi tiek piegādāti kā mēbeles – ar Omnivas kurjerbusu visā Latvijā līdz Jūsu mājokļa durvīm. Piegādes kopš izsūtīšašnas brīža ir 1-3 darba dienas. 

Nē, pagaidām mums tādu nav, bet ja klients vēlas apskatīt kādu konkrētu gultiņas modeli – mēs vienmēr cenšamies atrast un piedāvāt viņam šo iespēju pie mums Jaunmārupē.

Nē, šo gadu laikā esam palikuši pie vispieprasītakajiem klientu modeļiem un šobrīd individuālos pasūtijumus neveicam. 

Nē, ķibeles mēdz notikt gultiņas mēdz tikt sagrauztas vai saplēstas, katrs suns gultiņu sagrauž pa savam un lielākā daļa mūsu gultu pārvalku ir viengabala, līdz ar ko tas nav tik vienkārši kā varētu šķist salabot detaļu, jo to savieno viens kopīgs rāvējslēdzējs iekšpuše, ko varat redzēt. Taču kopš 2021.gada Janvāra mēs nācām klajā ar opciju ” pārvalks “. Ja Jūsu mīlulim ir gadījies nograuzt stūrī vai kā savādāk saskādēt savu gultiņu, tai ir pieejams un nopērkams atsevišķi tikai pārvalks, šo opciju izmanto arī tie, kas bieži mazgā auduma gultiņas un izmanto otru kā rezerves pārvalku vai tie, kas vēlas pamainīt krāsu vai jau nokalpojušo ekoādas pārvalku un jaunu, jo kā pierādījies gultiņas pildījums kalpo un saglabā savu formu ilgi. 

” Pārvalks ”  sadaļa ir domāta klientiem, kas jau esošajām gultām vēlas nopirkt jaunu pārvalku un tikai, šo opciju izmanto tie, kas bieži mazgā auduma gultiņas un izmanto otru kā rezerves pārvalku vai tie, kas vēlas pamainīt krāsu vai jau nokalpojušo ekoādas pārvalku un jaunu, jo kā pierādījies gultiņas pildījums kalpo un saglabā savu formu ilgi. 
Ja gultiņu pērkat pirmreizēji Jums jāspiež “Gulta”.