Labākās un izturīgākās gultas lielajiem suņiem

  • Eko ādas dīvani 120x100cm, īpaši lielajām šķirnēm vai vairākiem mīluļiem 140x110cm izmērs. Ergonomiski, jo to pildītās malas balsta suņuka galvu. Viegli kopjami, jo atliek vien ar slapju lupatu to noslaucīt un ir atkal tīrs. Lieliski derēs šķirnēm, kurām bieži mainās kažoks vai ir izteikti daudz siekaliņu, piemēram – bernes ganu suns, bulmastifs, kane korso, vācu dogs, rotveilers, mastifi, sanbernārs un citi.
  • Ekoādas gulta kā spilvens, Lounge modelis, bez apmalītēm, 120×100 un pieejams arī 140x110cm izmērā. Noderēs suņiem, kuriem patīk gulēt uz līdzenas virsmas un nav intereses kaut kur uzstutēt galvu, ķepu vai sānu. Šo gultu kopšana ir visvieglākā, jo ir tikai viena virsma.
  • Kā nākošā nāk mīkstā auduma gulta – 120x100cm. Noderēs salīgajiem un tiem, kuriem patīk kaut kam pieglausties – mīkstā gultiņa imitē suņu brāļus vai cilvēku draugus. Šī noderēs ikvienam, bet visbiežāk to ņem tieši īsspalvaino suņu saimnieki – dobermanim, dalmācietim, bokserim, veimārietim, vižlai un citiem, kuriem gribas sasildīties savā gultiņā un ieritināties stūrītī.
  • Pēdējā gultiņa, īsta dzīvnieku mīļa klasika – mīkstā suņu gulta virtuļa formā. Rada komfortu un drošības sajūtu. Tā it kā suns būtu piespiedies saviem ķepainajiem draugiem vai saimniekiem. Gultiņa ir pieejama 100cm diametrā, kas arī lieliski noderēs lielajām šķirnēm. Jo īpaši tām, kurām patīk mīļoties un ieritināties tuvu savam saimniekam, piemēram labradoriem, seteriem, akitām, aļaskas malamutēm un citiem.

Nav tādas vienas labākās gultas lielajiem suņiem. Katra no tām atšķiras un ir ar savu plusiņu. Līdzīgi kā ar džinsiem – veikalā to ir daudz, bet tādi kas der un patīk tikai daži. 

Ja jūs māc šaubas par to, kādu gultu izvēlēties savam mīlulim, droši vaicājiet to mums, rakstot Instagram vai e-pastā!