Četras idejas suņa dāvanai

Dāvana sunim – ko izvēlēties?

Ir svarīgi paturēt prātā suņa raksturu, izmēru, dzīvesveidu un, protams, arī tā saimnieku, lai dāvana būtu ne tikai skaista, bet arī praktiska. Šeit pāris idejas iedvesmai!

  • Viena no praktiskākajām dāvanām – porcelāna ēšanas bļodiņas. Personalizētas, ar sunīša zīmējumu vai vārdiņu, maigās krāsās un no kvalitatīva materiāla, kas nenodilst. Bļodiņas tomēr visu laiku stāv redzamas un ir jauki, ja tās ir skaistas un īpašas – domātas tieši jūsu mīlulim.

Mūsuprāt, otra svarīgākā lieta – suņu gultiņa. Lai vai kādu jūs izvēlētos – lielu un pufīgu, mazu un minimālistisku, tāda lieluma, lai varētu apgulties blakus savam mīlulim visos gadījumos tā ir ļoti noderīga kā mīlulim, tā saimniekam. Mīlulim tā var būt drošības osta, kurā patverties no kņadas un mierīgi pagulēt. Saimniekam gultiņa noder, jo var suni iemācīt gulēt tajā, nevis dīvānā, tā samazinot spalvu daudzumu uz mīkstajām mēbelēm. Gultiņa nodrošinās tīrus un nesaskrāpētus mašīnas sēdekļus un lielāku tīrību mājās, jo ja tiks dots kauliņš, tas netiks izvilkts pa visu māju, bet tiks apēsts savā vietiņā.

  • Nepieciešamais ir – ēdiena trauks un gultiņa. Tagad laiks spēlēm! Lai sunītim paceltu pašapziņu un, protams, mazliet izklaidētu – ļoti ieteicams ir interaktīvais paklājiņš. Tas galvenokārt liek sunim izmantot ožu, tā to nogurdinot, kas atvieglo gan ikdienas, gan prombūtnes brīžus.
  • Paēdis, izgulējies un izspēlējies suns būtu. Tagad kārta piedzīvojumiem, ceļojumiem un kafejnīcām. Paklājiņš, kas svešās vietās radīs mazliet māju sajūtu un nomierinās, pie reizes pasaudzējot auto sēdekļus, ja nu mašīnā nav vietas gultiņai.

Laimīgs saimnieks = laimīgs suns. Tāpēc, ja vēlies ekstra piedomāt pie suņu ballītes dāvanas, šī būs labākā dāvana ķepaiņa saimniekam. Īsi un konkrēti par to, kas svarīgs. Vienaldzīgo nebūs!

 

Labākās dāvanas ir praktiskās dāvanas, tāpēc mēs izvēlamies suņu bļodas, gultiņas, interaktīvo paklājiņu (spēli) un paklājiņu, kas ne tikai pasargās auto, bet arī nodrošinās sunim drošības sajūtu jaunā vidē. Un tiem, kas grib iepriecināt arī saimnieku – džemperis/cepure/krekls ar kodolīgu uzrakstu. Ja jums drīzumā ir jādodas uz suņu ballīti, bet grūti izlemt, kura dāvana tad būtu īstā – droši sazinieties ar mums Instagram!